1. Promocja!

SYSTEM KANBAN


Jaki jest czas oczekiwania na dostawy?
Dla klientów z którymi ściśle współpracyjemy firma PRBOLTS zapewnia bezpieczne stany magazynowe wszystkich pozycji, które są objęte systemem Kanban, dlatego też czas oczekiwania na dostawę to zawsze 24 godziny.


Jak wdrożyć system Kanban w swojej firmie?
Firma PRBOLTS chętnie podejmuje współpracę z każdym, kto w swojej codziennej pracy używa Elementów złącznych, dlatego też jeśli potrzebują Państwo systemu zarządzania dostawami, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.


Jakie są wymagania do wdrożenia systemu?
Przed podjęciem współpracy wymagane jest przedstawienie listy produktów, które są używane u klienta oraz ilości w jakich są one zużywane. Na terenie gdzie system ma pracować musi znajdować się również komputer z dostępem do internetu lub sieć wi-fi.


UWAGA!
Możliwa jest prezentacja działania systemu, jeśli chcieliby Państwo umówić się na spotkanie aby zobaczyć jak system funkcjonuje proszę o kontakt mailowy na adres l.leonarczyk@techmetztp.pl


śruby nakrętki podkładki kanban

E-SKLEP


e-sklep sklep internetowy śruby nakrętki podkładki DIN ISO

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego firmy PRBOLTS aby zobaczyć co aktualnie mamy do zaoferowania w kwestii elementów złącznych, narzędzi, artykułów BHP czy chemii technicznej.

Zobacz

KANBAN


Kanban śruby nakrętki podkładki elementy złączne sześciokąty imbusy

System KANBAN to nowoczesny sposób na zamawianie tylko tych artykułów, na które jest aktualnie zapotrzebowanie. Dowiedź się więcej na jego temat klikając poniższy przycisk

Zobacz

DLA KLIENTÓW


b2b współpraca śruby nakrętki podkładki ocynk HDG A4 A2

Jeśli jesteś klientem firmy PRBOLTS i posiadasz konto w naszym systemie, możesz teraz zalogować się, by złożyć zamówienie, sprawdzić stan realizacji zamówienia czy po prostu zajrzeć do faktur.

Zobacz