O FIRMIE PRBOLTS


Oferowane przez nas elementy złączne muszą spełniać wiele wymogów i odznaczać się wysoką jakością. Nasza firma stawia na rozwój i chętnie podnosimy sobie poprzeczkę, podejmujemy się wykonania wielu elementów złącznych na podstawie rysunków technicznych i modeli zgodnie z wymogami naszych kontrahentów. Nie stanowią dla nas problemu duże, a także skomplikowane zamówienia. Posiadamy dobrze zaopatrzony magazyn wyrobów gotowych, dzięki czemu zlecenia realizowane są w krótkim terminie. Codziennie z naszych magazynów wyjeżdżają liczne dostawy pod wskazany przez kontrahentów adres. W celu maksymalizacji zadowolenia naszych klientów baza asortymentu stale ulega poszerzeniu o nowe pozycje w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy bardzo elastyczni i doskonale potrafimy sprostać wymaganiom ciągle zmieniającego się rynku. Nie jesteśmy jedynie dostawcami dla naszych kontrahentów, w pełni angażujemy się w współpracę i kontakt z klientami, a także chętnie pomożemy rozwiązać Państwu wszelkie problemy i służymy profesjonalną wiedzą w zakresie elementów łącznych.Jesteśmy pewni, że dzięki tak prowadzonej polityce naszej firmy w pełni zasługujemy na Państwa zaufanie. PRBOLTS to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących zaopatrzenia w śruby i wyroby śrubowe, a teraz to rozwiązanie jest dla Państwa na wyciągnięcie ręki.W celu ułatwienia Państwu zapoznania się z naszym asortymentem stworzyliśmy katalog, który mamy nadzieję dostarczy Państwu wszystkich niezbędnych informacji o elementach złącznych, a także będzie bardzo przydatny w codziennej pracy. Życzymy miłej lektury.

Jako firma chcąca stale się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty, chętnie podejmiemy współpracę z firmami, które w codziennej pracy mają styczność z elementami złącznymi, mamy nadzieję, że bez problemu znajdziemy najodpowiedniejszą platformę współpracy. Każdy z naszych klientów posiada własny cennik na wybrany asortyment i z czasem zyskuje coraz większe rabaty. W celu podjęcia współpracy prosimy o kontakt mailowy z biurem.

DIN Sześciokąt ISO imbus

E-SKLEP


e-sklep sklep internetowy śruby nakrętki podkładki DIN ISO

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego firmy PRBOLTS aby zobaczyć co aktualnie mamy do zaoferowania w kwestii elementów złącznych, narzędzi, artykułów BHP czy chemii technicznej.

Zobacz

KANBAN


Kanban śruby nakrętki podkładki elementy złączne sześciokąty imbusy

System KANBAN to nowoczesny sposób na zamawianie tylko tych artykułów, na które jest aktualnie zapotrzebowanie. Dowiedź się więcej na jego temat klikając poniższy przycisk

Zobacz

DLA KLIENTÓW


b2b współpraca śruby nakrętki podkładki ocynk HDG A4 A2

Jeśli jesteś klientem firmy PRBOLTS i posiadasz konto w naszym systemie, możesz teraz zalogować się, by złożyć zamówienie, sprawdzić stan realizacji zamówienia czy po prostu zajrzeć do faktur.

Zobacz