Współpraca z PRBOLTS


Firma PRBOLTS oferuje swoim stałym klientom specjalistyczny system służący do zamawiania potrzebnego asortymentu. Klient otrzymuje od nas indywidualny cennik na poszczególne artykuły, dzięki czemu mogą Państwo być pewni, że cena na wybrane produkty nie ulegnie zmianie z upływem czasu. Aby rozpocząć współpracę potrzebujemy jedynie listy artykułów oraz szacowane zapotrzebowanie na dany asortyment w skali miesiąca lub nawet roku. Po uzyskaniu niezbędnych informacji otrzymają Państwo login oraz hasło a przede wszystkim natychmiastową możliwość zamawiania wybranych produktów. Wszyscy nasi klienci za pomocą tego samego systemu mogą sprawdzać stan realizacji swojego zamówienia, czy zobaczyć wystawione przez nas faktury.

śruby nakrętki podkładki kanban

E-SKLEP


e-sklep sklep internetowy śruby nakrętki podkładki DIN ISO

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego firmy PRBOLTS aby zobaczyć co aktualnie mamy do zaoferowania w kwestii elementów złącznych, narzędzi, artykułów BHP czy chemii technicznej.

Zobacz

KANBAN


Kanban śruby nakrętki podkładki elementy złączne sześciokąty imbusy

System KANBAN to nowoczesny sposób na zamawianie tylko tych artykułów, na które jest aktualnie zapotrzebowanie. Dowiedź się więcej na jego temat klikając poniższy przycisk

Zobacz

DLA KLIENTÓW


b2b współpraca śruby nakrętki podkładki ocynk HDG A4 A2

Jeśli jesteś klientem firmy PRBOLTS i posiadasz konto w naszym systemie, możesz teraz zalogować się, by złożyć zamówienie, sprawdzić stan realizacji zamówienia czy po prostu zajrzeć do faktur.

Zobacz